Televizor Samsung QE85Q70DAUXUZ 85"
Televizor Samsung QE85Q70DAUXUZ 85" - 1743138376DnqTP7OkpGbl.webp
Televizor Samsung QE85Q70DAUXUZ 85" - 1743138376dMdZgOo1BVVq.webp
Televizor Samsung QE85Q70DAUXUZ 85" - 1743138376uZUhjuN3I7oJ.webp
Kod153007
Xususiyatlar
Maqsad
Uy uchun
Turi
Televizor
Rang
Kumush
Ekran yangilanish chastotasi
120 Hz
Maksimal ruxsat
3840x2160
Tovar haqida
Model turli formatlarni qo'llab-quvvatlaydi va tashqi qurilmalarga osongina ulanadi, bu televizordan kundalik hayotda foydalanish imkoniyatlarini kengaytiradi. Samsung QE85Q70DAUXUZ 85" - bu bitta qurilmada yuqori sifatli tasvirlar, foydalanish qulayligi va ishonchlilikni qidirayotganlar uchun ajoyib tanlovdir.
Xususiyatlar
Maqsad
Uy uchun
Turi
Televizor
Rang
Kumush
Ekran yangilanish chastotasi
120 Hz
Maksimal ruxsat
3840x2160
Ekran diagonali
85"
Operatsion tizim
Tizen
Funksiyalar
Antenna, Raqamli
Simsiz interfeyslar
Wi-Fi
Kenglik
108,2 sm
Balandlik
48,2 mm